Kurtki wiosenno-jesienne powinny być bardzo praktyczne, a przy ich wyborze należy pamiętać o tym, że pogoda podczas tych pór roku zmienia się jak w kalejdoskopie, czyli na przemian mamy słońce, deszcz, wiatr oraz śnieg. Dlatego kurtki męskie muszą być wykonane z dobrej jakości materiałów, aby skutecznie chroniły przez ciągłymi zmianami atmosferycznymi, które zachodzą czasami nawet w ciągu jednego dnia.

Oczywiście, panowie preferują głównie wyroby skórzane. Przede wszystkim, mile widziane są klasyczne kreacje, które doskonale pasują zarówno do garnituru jak i jeansów, chociaż młodzież chętnie zakłada króciutkie kurtki na motor, które zdobione są paskiem, klamrami, sprzączkami, ćwiekami lub napisami czy nadrukami. Oprócz tego, w dalszym ciągu modne będą nieśmiertelne katany, gdyż są wygodne i uniwersalne, ponieważ pasują praktycznie do wszystkiego.

Ponadto, młodzi chłopcy, którzy nie gustują w eleganckich strojach, stawiają na kurtki sportowe z kapturem lub z kołnierzykiem. Z pewnością, ich największą zaletą jest to, że zapewniają komfort podczas poruszania się oraz odpowiednie są na spacer, do szkoły czy wypad na miasto. Nie mniejszym zainteresowaniem wśród nastolatków cieszą się kurtki polarowe, które mogą być zapinane na zamek czy też ubierane przez głowę. Trzeba podkreślić to, że jak przystało na młodzieżowe kreacje, charakteryzują się wyszukaną formą.

W związku z tym, że podczas jesieni i wiosny nie brakuje deszczowej pogody, należy też wspomnieć o niezastąpionych kurtkach przeciwdeszczowych, które podczas pluchy są niezawodne, a dzięki temu, że są wykonane z cienkiego, zwiewnego materiału, nie jest w nich za ciepło. Poza tym, niektórzy panowie są w dalszym ciągu wierni tradycyjnym wiatrówkom, o których co jakiś czas przypominają sobie znani projektanci mody.

Jeśli chodzi o kolorystykę męskich kurtek to jest ona stonowana. Oczywiście, bezdyskusyjnie króluje czerń, a także brąz, grafit i granat. Jednakże, panowie coraz częściej próbują zerwać z monotonnymi, ponurymi barwami i stawiają na żywsze odcienie jak na soczystą zieleń, błękit czerwień i żółć, a także nie obawiają się bogatego wzornictwa w postaci np. kratki, figur geometrycznych, pasków, które do niedawna było wyłącznie domeną damskich kurteczek.

Jak widać, asortyment męskich kreacji na wiosnę i jesień jest bardzo bogaty i panowie mają w czym wybierać, począwszy od przeróżnych fasonów, tkanin, a skończywszy na kolorystyce i modnych deseniach.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 20352 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/wiosenno-jesienne-kurtki-meskie/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutd in /home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435