Kiedy lato dobiega końca, a niskie temperatury stają się normą, panie przypominają sobie o kurteczkach, które wcześniej upchały gdzieś na dnie szafy. Ale jeśli ktoś myśli, że przedstawicielki płci pięknej zadowolą się wyłącznie zeszłorocznymi modelami, to jest w dużym błędzie. Oczywiście, panie obowiązkowo muszą wzbogacić swoją kolekcję kurteczek o nowe, najmodniejsze fasony w danym sezonie.

Jakie wzory kurteczek damskim cieszą się ogromnym zainteresowaniem?

Z pewnością, podczas chłodniejszych dni niezwykle popularne są luźne, wełniane kurtki z szerokimi rękawami, które zwykle posiadają kaptur obszyty futerkiem, poniekąd zainspirowane są strojami etnicznymi. Poza tym, niektóre fasony mają mankiety, a w tym sezonie warto postawić też na kratkę. Ich zaletą jest to, że są niesamowicie wygodne.

Oprócz tego, warto wspomnieć o krótkich kurteczkach ortalionowych, ozdabianych paskiem lub ściągaczem. Wyróżniają się ogromną paletą  żywych barw, a także połyskującymi tkaninami. Poza tym, na wystawach sklepowych odnajdziemy wzory ze stójką lub kapturem, zapinane na zamek lub guziki. Ponadto, mile widziane są wszelkie marszczenia, drapowania, a także różnorodne wzory, np. ciapki. Jednak najważniejsze jest to, że są niezawodne w walce z wiatrem czy deszczem.

Należy także powiedzieć o tym, że do łask wracają skórzane kurtki, ale wyłącznie stworzone ze skóry ekologicznej. Największym zainteresowaniem cieszą się oryginalne ramoneski, a także kurteczki, które swym krojem bardziej przypominają żakiet czy bluzkę. Poza tym, warto wspomnieć o pilotkach, które są ocieplane ciepłym kożuszkiem. Charakteryzują się głównie rozłożystym kołnierzem i ukośnym zapięciem.

Nie ulega wątpliwości także to, że z mody nigdy nie wychodzą praktyczne katany, które mogą posiadać różną długość i krój, chociaż ostatnio największym uznaniem cieszą króciutkie kurteczki sięgające pasa, które idealnie komponują się np. z barwną spódnicą czy sukienką. Należy podkreślić to, że są niezwykle uniwersalne, gdyż z powodzeniem można w nich paradować przez cały rok.

Warto też wspomnieć o parkach, których znakiem rozpoznawczym jest futrzany kołnierz oraz liczne kieszenie, a także o kurteczkach przeciwdeszczowych, które dzięki ozdobnym bufkom, ciekawym wzornictwie i kolorystyce, są nie tylko praktyczne, ale i modne.

Trzeba także podkreślić, że aby kobieta rewelacyjnie prezentowała się w stylowej kurteczce, musi ona odpowiednio dobrać fason kreacji do swojej figury. 


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 20359 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/najmodniejsze-fasony-kurtek-damskich/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/load.php(679): do_action(' in /home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435