W ostatnim czasie można zauważyć, że szczególną popularnością cieszą się kurtki ze skóry ekologicznej, które są przede wszystkim tańsze od swych naturalnych odpowiedników, ale do złudzenia je przypominają, a co najważniejsze z ich powodu nie ucierpiało żadne zwierzę, a więc nosząc je, nie narażamy się obrońcom czworonogów.

Oczywiście, wśród wyrobów skórzanych bezdyskusyjnie królują króciutkie, kolorowe ramoneski, które są uwielbiane zwłaszcza przez młode dziewczęta, gdyż rewelacyjnie wyglądają ze spodniami rurkami, a także ze spódnicą. Natomiast mężczyźni wybierają raczej kurtki motocyklowe ze sprzączkami czy ćwiekami . Nie mniejszym uznaniem cieszą się słynne pilotki, które chętnie zarówno noszą panowie jak i kobiety, ponieważ doskonale sprawdzają się podczas mroźnej zimy, dzięki temu, że są obszyte od środka milutkim w dotyku „misiem”.

Oprócz tego, warto wspomnieć o klasycznych, króciutkich kurteczkach, które doskonale przylegają do ciała i podkreślają smukłą talię. Przede wszystkim, ich kolorystyka jest bardzo bogata, ale najmodniejsze są odcienie beżu, brązu, fioletu, a także czerń, granat czy śliwka. Poza tym, mogą posiadać stójkę lub kołnierzyk, zwykle zapinane są na zamek, chociaż mile widziane są też ozdobne guziki. Ponadto, doskonale pasują także do eleganckich kreacji, zarówno spodni jak i spódnicy, w szczególności ołówkowej.

Z pewnością, podczas lata i wiosny najlepiej sprawdzają się skórzane kurteczki a la żakiety z krótkim rękawem sięgającym łokcia, które rewelacyjnie wyglądają z letnią, zwiewną sukienką balerinami lub czółenkami na obcasie. Poza tym, mile widziane są klapki na piersiach czy dwurzędowe guziki oraz klamry.

Natomiast kobiety dojrzałe preferują raczej długie kurtki a la płaszczyki, które sięgają kolan. Wyróżniają się prostym krojem, mogą występować w wersji z kapturem lub z kołnierzykiem. Bywa, że są zdobione kieszeniami lub paskiem, podkreślającym wcięcie w talii, najczęściej zapinane są na guziki, gdyż zamek w ich przypadku jest mało elegancki.

Trzeba podkreślić także to, że niestety kurtki ze sztucznej skóry nie są tak trwałe jak te, które są wykonane z naturalnego tworzywa, ale za to nie musimy ponosić ogromnych kosztów związanych z ich zakupem. Oczywiście, bardziej też są narażone na zniszczenia czy zmatowienie koloru, ale przy odpowiednim użytkowaniu będziemy się mogli nimi cieszyć przez dłuższy czas.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 20153 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/kurtki-ze-skory-ekologicznej/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/functions.php(3729): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/xkp/public_html/239.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shutdown in /home/xkp/public_html/239.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435